«

»

Ağu 24 2011

Bu Yazı bas

Rize Merkez İlköğretim Okulları Sigarayı Bıraktıranlar Listesi

TOPLAM: 184 ÖĞRENCİ

TAŞLIDERE İLKÖĞRETİM OKULU

1.         HABİL SAİM

2.         MELİH UĞURLU

3.         MEDET AGAH OĞUZ

4.         SÜMEYYE ATABAY

5.         MİRAY BENLİ

6.         ENES KOPUZ

7.         Ş. DİLAY ÇELİK

8.         EMİNE BAL

9.         GÜRKAN OĞUZ

10.       EMRE GÜL

11.       EMİR SULTAN DİLMAÇ

12.       AHMET KOPUZ

13.       MELİKE DERYA

14.       HALUK KUVVET

15.       SİNEM LEVENT

16.       METİN CAN KAHRAMAN

TOBB İLKÖĞRETİM OKULU

1.         LOKMAN PEÇE

2.         SİNEM BERFİN

3.         MUTLUHAN SAN

4.         AFFAN TAİP ÇEPNİ

5.         AYÇA ÖZAKGÜN

6.         YUSUF AKINCI

7.         KEVSER KARAALİ

8.         ŞEYMA TERZİ

9.         BUĞRA AKÇA

10.       SELAHATTİN CAN DELİHASAN

11.       ZÜMRA DEMİRCİ

12.       SERENAY YILMAZ

13.       MELİSA AKSOY

14.       EBRAR AVCI

15.       MELİSA PAPAKER

16.       CEYDA NALKIRAN

17.       AYŞE TERZİ

18.       SONAY PAPAKER

19.       EBRU ALAÇ

20.       RÜMEYSA KARAALİ

21.       RABİA KELEŞ

22.       ÖZLEM AVCI

23.       YAKUP FURKAN TÜRK

24.       ŞEYBE BİRİNCİ

25.       AYŞENUR TOPAL

26.       GÜRÇAY AKÇAY

27.       İHSAN PAPAKER

28.       MERYEM PAPAKER

29.       ZEHRA DİLMAÇ

30.       FURKAN KULAK

31.       SEDA SEVİLMİŞ

32.       KÜBRA SARI

33.       ŞÜHEDA ŞENTÜRK

34.       SİMGE ÇAKIR

35.      EREN CAN KAYA

36.       DENİZHAN YAVUZ

37.       MEHMET ONUR DEMİRER

38.       VİLDAN İŞÇİ

39.       OSMAN SELİM TAŞÇI

40.       DAMLA ÖZGÜLER

41.      CEMRE AVCI

42.      DAMLA ÖZGÜLER

TİCARET MESLEK LİSESİ

1.         KÜBRA KUTLU

2.         GÜNER YILMAZ

3.         GİZEM GÜNDOĞDU

4.         ŞEYDA AK

5.         SEVİM ALTUNAY

HÜSEYİN YARDIMCI İLKÖĞRETİM OKULU

1.         ALPEREN TARAKÇI

2.         ASLIHAN GÜREL

3.         ENSAR BİRİNCİ

4.         ŞEYMANUR SARI

5.         İREM ÇOLAK

6.         SEDANUR BAL

7.         ENGİN CAN TOPAL

8.         SEZGİN BUDAK

9.         MELİKE GÜREL

10.       ALEYNA SEMİZ

11.       ŞULE BAL

12.       ALEYNA PAPAKER

13.       AYŞE KAZDAL

14.       MEHMET AKİF KIRMIZI

15.       HATİCE TURĞAN

16.       UĞURCAN DEMİR

17.       SAVAŞ KÖRDAL

18.       SEBAHATTİN YILMAZ

19.       BURCU ÇOLAK

20.       EBRU ŞİMŞEK

21.       EMİN YANBAY

22.       İSMAİL TAŞPINAR

23.       MUHAMMET CAN BAKIR

24.       YAREN OĞUR

25.       SAMET İSKENDER

26.       SERHAT ÇAKMAK

27.       DAMLA YANIK

YEŞİLKÖY TÜRKOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU

1-         YAREN BAŞ

2-         FATMA NUR YANIK

3-         DERYA KIRAL

4-         ELİF SENA BALCI

5-         ÖMER KABA

6-         MERVE MERYEM DELİBALTA

CUMHURİYET İLKÖĞRETİM

1.         SERKAN BALCI

2.         MERT EFE YILMAZ

3.         EDANUR AKSUT

4.         ŞULE SEMİZ

5.         BAHADIR CAN MERAL

6.         BEYZA TOPÇUOĞLU

7.         NİSANUR SEMİZ

8.         KADER BALCI

9.         SİNEM KASAB

10.       İREM BAYHAN

11.       ELİFNUR TÜRÜT

DENİZCİLER İLKÖĞRETİM

1-     MUHAMMET YASİN ULUFER

2-     AHMET MİRAÇ

3-     TUNAHAN GÜMÜŞ

4-     SILA KÜÇÜKAYDIN

5-     OĞUZ YILMAZ BİRİNCİOĞLU

6-     İLAYDA KOYUNCU

7-     İLKNUR KALAY

8-     ŞEYMA ARI

9-     ASLIHAN TÜRÜT

10-MELEK AVCI

11-MERVE ERKAN

12-EDANUR ŞENGÜL

13-BAHAR YILMAZ

14-ÖMER SEZGİN BALCI

15-ŞÜKRÜ ŞEN

16-GÖKÇE KUTLU

17-ÖMER HAN

18-BATUHAN BİRİNCİ

19-OSMAN MERT KARA

20-ENES ARICI

21-SÜMEYYE ARI

22-MELİKE ÇEPNİ

23-GÖKTUĞ AVCILAR

24-SİNEM GÜNDOĞDU

25-İREMGÜL DÜZGÜN

26-MERVE KOTO

27-MUHAMMET SALİH BALCI

28-PELİN KOÇAN

29-HANİFE TÜRHAN

30-KÜBRA CANSEVER

31-KÜBRA YILMAZ

32-GÖKHAN HELVACI

33-KAMİL ÖZGÜR HANOĞLU

34-SALİH ERKAN

35-MERTCAN KARAFAZLI

36-MUSTAFA SABUNCU

37-AYŞEGÜL GÜNAYDIN

38-ELİF AVCI

39-ZEHRA ERKAN

40-MERYEM YILMAZ

41-ELİF BEYZA HACIFAZLIOĞLU

42-YAKUP PAMUKÇU

43-ENES KUTLUHAN UZLU

44-ECEM AKKAYA

45-OLCAY ERCE

46-SEMİH TAŞÇI

47-OSMAN KÖKSAL KORKMAZ

48-NAGİHAN OFLUOĞLU

49-CEMALCAN CİVCAN

50-CANAN ÇEPNİ

51-ONUR YAVUZ

52-ZEYNEP HAVUZ

53-PINAR KOCA

54-AHMET PEÇE

55-HİCRET KARAMAN

56-YAHYA DELAL

57-FEYZANUR FURTUNA

58-EDANUR AKTEPE

59-KERİMCAN ALINPAK

60-ESRA MERYEM SEVEN

61-MERVE AYDIN

62-ÜMİT ALKILIÇ

63-HASAN ALİ AKYILDIZ

64-FATMA UZUN

65-ELİF NUR ÜLGEN

GÜNDOĞDU 29 EKİM İLKÖĞRETİM OKULU

1.         MÜLKÜ TOPAY

2.         ETHEM ASLAN

3.         FATMA ÇOLAK

4.         EMİNE KURT

5.         İBRAHİM ÇELİK

6.         ŞAKİR MERAL

7.         CEVDET KURTULUŞ

8.         İSMAİL ÖZDEMİR

9.         AYŞE KÜÇÜK

10.       HIZIR İLYAS AZAK

11.       AYŞE KARAN

ŞEFKET YARDIMCI İLKÖĞRETİM

  1. ALEYNA TÜRKOĞLU

KURTULUŞ İLKÖĞRETİM

ÇAY İLKÖĞRETİM

DOĞUŞÇAY İLKÖĞRETİM

FINDIKLI İLKÖĞRETİM OKULLARI SİGARAYI BIRAKTIRAN ÖĞRENCİ LİSTESİ

TOPLAM:79 ÖĞRENCİ

FINDIKLI AKSU ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU 

1.      YÜKSEL ÖZGENİŞ

2.      FATMA ÖZGENİŞ

3.      KEMAL ÖZDEM

4.      KADER BEKTAŞ

5.      VEDAT RAKICIOĞLU

6.      FEHMİ RAKICIOĞLU

7.      AYŞE YILDIRIM

8.      AHMET ERDEM

9.      SEMRA SARI

10.  EROL BİNGÖL

11.  HAKAN SARI

12.  FATMA AYDIN

13.  ESAT ÖZGÜMÜŞ

14.  METİN ÇEP

15.  EMİNE ÇEP

16.  İLKNUR AKKAYA

17.  EMİNE ÖZGÜMÜŞ

18.  YASEMİN AYKAN

19.  GÜNAY BİRBEN

20.  FATMA TELCİ

21.  EMİNE TAŞÇI

22.  RASİM KÜÇÜKBAYCAN

23.  EMEL ERUZUN

24.  ALİ DEMİR

25.  YÜKSEL YAYLACI

26.   KEMAL DOĞAN

FINDIKLI MUAMMER ÇİÇEKOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU

1.         FAZILCAN PEHLİVAN

2.         NEŞE AYÇİÇEK

3.         BEYZANUR YILDIZ

4.         FİRDEVS UZUNER

5.         EMRE CAN KALEMCİ

6.         HALENUR ÇAKIR

7.         GÜLSİMA YAROĞLU

8.         ÇAĞLAR ÖZEMİR

9.         MERYEM ÖZKAN

10.       ÇAĞLA ACAR

11.       GÖKŞEN ERGÜVEN

12.       HAKAN AYÇİÇEK

13.       SİMENAY AKMAN

14.       ANIL DEMİREL

15.       DOĞUKAN BALÇİÇEK

16.       MELİKE ÇUKUR

17.       RAMAZAN AYÇİÇEK

18.       İHSAN UZUNER

19.       ALEYNA İMAMOĞLU

20.       FURKAN ÖZŞAHİN

21.       HANDE HASANOĞLU

22.       AYLİN ÖZŞAHİN

23.       CEREN YILMAZ

24.       GAMZE ÖZGÜMÜŞ

25.       UMUT TATAROĞLU

26.       KADİR KARAMEŞE

27.       EMRE KILIÇ

28.       SELEN ABDOĞLU

29.       BUSE BIYIK

30.       M.MERT İMAMOĞLU

31.       FATMA ZENGİN

32.       İPEK BALTACI

33.       TARKAN YAMAN

34.       GÜLBAHAR AKDEMİR

35.       AYNUR HACIEYÜPOĞLU

36.       ALPER YILDIRIMKAYA

37.       EBRU AKKAYA

38.       SILA KILIÇ

ÇAĞLAYAN İLKÖĞRETİM OKULU

1.      KERİM BEKAR

11 MART İLKÖĞRETİM OKULU

1-  DAMLA KEPENEK

2-  ECE ERGÜVEN

3-  CEYDA KALEMCİ

4-  DOĞA YAŞAR

5-ALPEREN KİRAZ

6- GAYE ZORLU

7- ECE NAZ HİÇYILMAZ

8- CANSU AYTEMİZ

9- ALPTUĞ DEMİR

10-BİLGE ŞENTÜRK

11- BEYZA YAĞMUR ÇAKICI

12- ŞANA DEMİR

13- ÇAĞATAY ŞENTÜRK

14- SİMGE  ETİK

ARDEŞEN İLKÖĞRETİM OKULLARI SİGARAYI BIRAKTIRAN ÖĞRENCİ LİSTESİ

TOPLAM: 116 ÖĞRENCİ

ALPARSLAN İLKÖĞRETİM OKULU

1-        RECEP NİŞANCI

2-        DENİZ OĞUZ

3-        HATİCE ÖRSOĞLU

4-        SÜMEYYE PERTEK

5-        NESLİCAN GÜZELBABA

6-        FUNDA ZENGİNAL

7-        ZEYNEP NERMİN DERECİ

8-         FATMANUR ÖNÇIRAK

ARDEŞEN FATİH İLKÖĞRETİM OKULU

1.         SEVİM ÇIRAKOĞLU

2.         SEDAT ÇIRAKOĞLU

3.         NİHAT BABALIK

4.         AYŞE BİNGÖL

5.         ASIM BUÇAN

6.         HASAN YERALMAZ

7.         AHMET BUÇAN

8.         FATMA YAPICI

9.         TÜLAY KAHYA

10.       ERDOĞAN KAHYA

11.       HASAN BUÇAN

12.       MUSATAF ŞABANOĞLU

13.       GÜLTEN MAHMUTOĞLU

14.       MUHAMMED CİVAOĞLU

15.       FİKRİYE TERBIYIK

16.       SAİT BUÇAN

17.       LEVENT AYNACI

18.       ŞERİFE SARAÇ

19.       MUSTAFA ŞEREMET

20.       HAVVA KUYUMCU

ARDEŞEN CUMHURİYET İLK ÖĞRETİM OKULU

1. FURKAN YAZICI

İMKB İLKÖĞRETİM OKULU      

1.İREM HACIOSMANOĞLU

2.MEHMET EMİN BOZKAN

3.MERVE KULABER

4.HİKMET OFLUOĞLU

5.EBRU YILMAZ

6.ŞEYMA ARSLAN

7.ŞEVVAL YAZICI

8.ONUR BAYRAKTUTAN

9.ADEM ÖNÇIRAK

10.HASAN ÖZYANIK

11.FATMA BAŞKAN

12.SEMANUR KARAMAN

13.AYŞEGÜL OLCAY

14.SONGÜL BARİPOĞLU

15.NURAN SALİHOĞLU

16.TOLGA AKSAMAZ

17.SEDANUR DERECİ

18AYŞEGÜL BOZKAN

19.MEHMET KULABER

 ARDEŞEN YAVUZ SELİM İLKÖĞRETİM OKULU

1.         KERİM OĞUZ

2.         ELÇİN KULABER

3.         HASAN ÖZKAN

4.         GÜLSÜM KONAKÇI

5.         ALEYNA ÖZCAN

6.         DİLEK DENİZ

7.         ÖZNUR KESİCİ

8.         ZEHRA AÇIK

9.         ASLIHAN BAKOĞLU

10.       FİGEN DÖNE

11.       İSMAİL ALTI

12.       FATMA OKUMUŞ

13.       ONUR CİN

14.       FATİH HAVUZ

15.       FERİDE TUTAN

16.       KADİR AY BİRBEN

17.       OSMAN TOPALOĞLU

18.       MERTCAN TERZİOĞLU

19.       HAMDİ ÇAĞATAY

20.       TÜLAY KULABER

GAZİ MUSTAFA KEMAL İLKÖĞRETİM OKULU

1.         RUMEYSA  KURU

2.         AYŞENUR  ÖRSOĞLU

3.         RIZA TERZİOĞLU

4.         İREM  DEMİR

5.         EMİR  ÇAĞATAY

6.         OLCAY  TERZİOĞLU

7.         MİRAÇ  VARER

8.         ALEYNA FİNCAN

9.         MELİH EKSİLMEZ

10.       MERT  ALTEKİN

11.       SERCAN  SAKAR

12.       MURATHAN AKGENÇ

13.       HASAN İSLAMOĞLU

14.       NERGİS  TERBIYIK

15.       İREM  YİYENOĞLU

16.       MELİS  TOPAL

17.       ERTAÇ EKŞİOĞLU

18.       SEVGİM SERDAROĞLU

19.       BAYRAM TERZİOĞLU

20.       MUHAMMED ÇAĞATAY

21.       GÜLAY  TOPALOĞLU

22.       ERCAN  ÇATAN

23.       FATİH AKKABA

24.       MUHAMMED  ÇAVUŞOĞLU

25.       BATUHAN  YAROĞLU

26.       ESRA  KÖSE

27.       SAMET  GEZERLER

28.       ÜMİT  SORMAZ

29.       RIDVAN METE  DEMİR

30.       UMUT  KIZILALTUN

31.       FATİH  SULTAN  TERZİ

32.       İNAN ALTAY

33.       MURAT  KULABER

34.       İRFAN  FURKAN  AKBENİZ

35.       FEVZİ  ÖZKAHRAMAN

36.       SONGÜL  KAHVECİ

37.       ALPASLAN  ERGÜN  KONAKÇI

38.       MERT  SÖNMEZ

39.       HİLAL  AYDIN

40.       MERT  KAHVECİ

41.       SEHER  AYDIN

42.       KADER  KARACA

43.       MELİH CEM ERSOY

44.       KADER  GÜRGEN

45.       CEMİL  DEMİR

46.       BATUHAN BAKOĞLU

47.       FATİH  KARAOĞLU

48.       OKAN  YANIKLAR

PAZAR İLKÖĞRETİM OKULLARI SİGARAYI BIRAKTIRANLAR LİSTESİ

TOPLAM: 75 ÖĞRENCİ

VEYSEL VARDAL İLKÖĞRETİMOKULU

  1. FAZIL TOSUN
  2. SONAY ATAR
  3. YUSUF HAZIR
  4. EMİNE NAVDAR
  5. BÜLENT YANMIŞOĞLU
  6. DANIŞ SEZGİN
  7. TÜLAY SEZGİN
  8. YAŞAR USTABAŞ
  9. BARIŞ ERTOP
  10. MEHMET BAL

VALİ ERDAL ATA İLKÖĞRETİM OKULU

1.      BURAK ÇATAN

2.      YUNUS EMRE DEVRİM

3.      AHMET MERT FERAH

4.      BERKAY BAL

5.      DİLEK KİRAZ

6.      SEMANUR GÜRSAL

7.      MİRAÇ BAYNAZOĞLU

8.      SELCAN SORAL

9.      YASİN BABUÇ

10.  RABİA GÖRMÜŞ

11.  SELİNAY MERT

12.  KAZIM CAN BAL

13.  BETÜL BİLİCİ

14.  DOĞUKAN BAL

15.  HABİBE ÇATAN

16.  ÖMER ÇATAN

17.  AHMET ÇATAN

18.  KADER GÖRMÜŞ

19.  ONURCAN GÖRMÜŞ

20.  KEMAL SELVİ

21.  HAKAN ACIYAN

22.  BÜŞRA KALAFATÇI

FUAT ERGENÇ İLKÖĞRETİM OKULU      

   

1.MUHAMMET BASA

2.ALİ REMZİ

3.FEYZULLAH GERDAN

4.ERDOĞAN OSMAN

5.ŞİRİN SOLAK

6.GAMZE PİRAL

7.FURKAN ÖMEROĞLU

8.YILDIRAY KONAN

9.ŞEVVAL TAFRALI

10.İLKNUR ALBAŞ

11.MUSTAFA PEHLİVANLAR

12.CAVİT CAN ARSLANBAŞ

YAŞAR MEDİNE HABERAL İLKÖĞRETİM OKULU  

1.BEGÜM FEYZA UÇ

2.ELİF DEDECAN

3.MERVE TUHAN

4.ÖMER FARUK ERGİN

5.NAZLI YAREN AVŞAR

6.GÜLŞEN PİRİM

  HÜSEYİN SARIOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU 

1.GÖZDE BAYAR

2.NAFİYE PARMAK

3.MERYEM BAYAR

4.MUSTAFA YAVUZ

5.SEMANUR KARABULUT

6.NURETTİN SAYMAZ

7- DERYA TAŞKIN

TOKİ İLKÖĞRETİM OKULU ———————- 7

HABERAL İLKÖĞRETİM OKULU —————-6

MESUT YILMAZ İLKÖĞRETİM OKULU   ——-5

ÇAYELİ İLKÖĞRETİM OKULLARI SİGARAYI BIRAKTIRANLAR LİSTESİ

TOPLAM 167 : ÖĞRENCİ                                                    

HÜSEYİN RÜŞTÜ ALTUNBAŞ İLKÖĞRETİM OKULU

  1. Hüseyin Can KARA
  2. Arif GÜLTEKİN
  3. Burhan KADILAR
  4. Zeynep GÜNAYDIN
  5. Furkan EYÜPOĞLU
  6. Beyza YAZICI
  7. Buse KESKİN
  8. Turgut MARANGOZ
  9. Öznur KAMBUR
  10. Serkan ALTUNBAŞ
  11. Ecrin KARALİ
  12. Emir ALTUNBAŞ
  13. Nisa KARA
  14. Emine PİSTİL
  15. Berkay YANAR
  16. Selçuk SALİH
  17. Öznur ÇOLAK

AŞIKLAR İLKÖĞRETİM OKULU

  1. Kadir YAZICI
  2. Bektaş TÜYLÜ
  3. Selenay ÇAKMAK
  4. Aleyna YAZICI

KAPTANOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU

  1. Melisa KETENCİ
  2. İrem GİRİT
  3. Nurcan SAİM

9 MART İLKÖĞRETİM OKULU

  1. Sabri Metin SALİHOĞLU
  2. Yuşa Muhammet AKIN
  3. Eren CEVHER
  4. Bengü KAMİL
  5. Ebru KÜÇÜK
  6. Erhan KANDİŞ
  7. Feyzanur ALOĞLU

ÇATAKLIHOCA İLKÖĞRETİM OKULU

  1. Yeliz KISIR
  2. Sahra SARIOĞLU
  3. Nazlı Sarı

İSHAKOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU

  1. YİĞİT BALTACI
  2. AZİZCAN KIZILKAYA
  3. BERRANUR KAROĞLU
  4. NİSA MİHLAÇ
  5. EBRU SELİN KESİCİ

HASAN YILMAZ İLKÖĞRETİM OKULU

  1. YAVUZ SELİM KAMBUR
  2. MAHMUT BALTACIOĞLU
  3. ELVAN BEŞLİ
  4. İREM SEVİNÇ GEMİCİ
  5. CENGİZHAN BEŞLİ
  6. NUR SEDA DAYI
  7. ALPER OKUMUŞ
  8. NİLAY OKUMUŞ
  9. ALEYNA TAŞÇI
  10. İLYAS AL
  11. SENA KURU
  12. KARDELEN ÖNDER
  13. BETÜL KARA
  14. CUMALİ ÇEPNİ
  15. TUĞBA AYDINLI
  16. TUĞÇE TÜYSÜZ
  17. İLKER KESEPARA
  18. MERT YAZICI
  19. KADİR KOÇAL
  20. ERKAN KORK
  21. İREM BEŞLİ
  22. SEMANUR BOZKURT
  23. ABDÜLHAMİT GEMİCİ
  24. TANER BALCI
  25. YAŞAR ŞARK

BÜYÜKKÖY İLKÖĞRETİM OKULU

  1. Nisa KOÇ
  2. Oğuzhan KOÇAL
  3. Muhammet Emin NAR
  4. Yunus Emre ASLAN
  5. İsra ÇELİK

75. YIL İMKB YİBO İLKÖĞRETİM OKULU

  1. Faruk SIRTLI
  2. Yunus SIRTLI
  3. Güngör SARI
  4. Serhat ŞİŞMAN
  5. Bahtiyar BOSTANCI
  6. İrem Gül TAŞ
  7. Bedirhan ÇALIŞKAN
  8. Muhammet KARAOSMAN
  9. Ahmet Sezer SIRTLI
  10. Gürkan KORKMAZ
  11. Furkan BONCUKÇU
  12. Sevgi DEMİR
  13. Rabia ÖRSOĞLU
  14. Fazilet Ülkü KAMBEROĞLU
  15. İlayda ALAY
  16. Furkan AKBULUT
  17. Batuhan KURTKAYA
  18. Osman ŞAHİN
  19. Emine FURTUNA
  20. Çilemnur MERAL
  21. Murat GÜNEY
  22. Gamze ÖZYANIK
  23. Ertuğrul ŞEKER
  24. Kadir Haktan EYÜBOĞLU
  25. Melek Songül SIRTLI
  26. Hacere GÜNEY
  27. Sevgi ÖRS
  28. Yasin KARABULUT
  29. Hilal KESİMAL
  30. Şaban ÖZDEMİR
  31. Oğuzhan YILDIZ
  32. Emre TAHTACI
  33. Kadir KARA
  34. Kamuran ÇAKIR
  35. Bekir KORKOĞLU
  36. Şükrü YAZICI

MERKEZ ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU

  1. MUHAMMET ARSLAN
  2. BETÜL KAMBUR
  3. AHMET MORGİL
  4. HAMİDE BALCI
  5. SEMRA UZUN
  6. İREM KÖSEOĞLU
  7. BUŞRA YAZAR
  8. OSMAN UYUMAZ
  9. ŞEVVAL RANA ŞAHİN
  10. SALİH ANZERLİOĞLU
  11. EZGİ NUR KANTAR
  12. ERAY GÜÇLÜ
  13. AHMET BURAK KİBAR
  14. YASİN HÜSREV
  15. SEVDENUR BAŞAR
  16. SÜLEYMAN ÖZKAN
  17. ÖZLEM YAZAR
  18. BARTU DEMİRCİ

FİKRİ KEÇELİ İLKÖĞRETİM OKULU

  1. ELİF SENA KİBAR
  2. ECRİN KILIÇ
  3. MUHAMMET KAHVECİ
  4. KADER ÖZDEMİR
  5. ÇİĞDEM AKTAŞ
  6. HASAN ÇEPNİ
  7. MERVE NAROĞLU
  8. OKTAY BOSTAN
  9. GÖKDENİZ KANDİŞ
  10. PINAR KADIOĞLU

YAMAÇ İLKÖĞRETİM OKULU

  1. SAKİNE ÇAKIR
  2. KADER ÇAKIR
  3. İLAYDA SOFU

BEYAZSU İLKÖĞRETİM OKULU

  1. Recep ARSLAN
  2. Gülçin YILDIRIM
  3. Ali İmran ÇOLAK
  4. Eda ALBAYRAK
  5. Oğuzhan BAYRAKTAR
  6. Recep ÇOLAK
  7. Ayşe DERECİ
  8. Ümithan KESKİN
  9. A.Umut SARGIN
  10. Büşra AŞÇI
  11. Cevat BAYRAKTAR
  12. Muhammet KÖR

YAMANTÜRK İLKÖĞRETİM OKULU

  1. Neslihan ATEŞ
  2. Yunus Emre DUYSAK
  3. Alihan YILMAZ
  4. Atakan YAĞCI
  5. Gözde LEVEND
  6. Esma ÖZDEMİR
  7. Alican SÜMER
  8. Esra AZMAN
  9. Serap KÖSE
  10. Sedanur ATIŞ
  11. Gamze ATEŞ
  12. Onur SARIÇAM
  13. Ayyüce KÖSE
  14. Nisa ÖZTÜRK
  15. Kubilay ATEŞ
  16. Duygu ŞAHİN
  17. Dilara BALCI
  18. Hakan YILMAZ

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://sumder.org/?p=249